نمایش 1 - 10 از 43
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
کلاس خبر: ماده اصلی ساخت این کاردستی گل سفال است.
علمی،
کلاس خبر: در صدر این لیست هوش مصنوعی جدیدی قرار دارد که رفتار آن تقویت شده است.
علمی،
کلاس خبر: لخته‌هایی که باعث جلوگیری از جریان خون به مغزی می‌شوند، عامل سکته‌ های مغزی و آن‌ هایی که جریان خون به قلب را متوقف می‌کنند، عامل حمله قلبی هستند.
کلاس خبر: برخی افراد برای ارتباطات خود از طریق رایانه به زبانهایی غیر از زبان تعریف شده برای سیستم نیاز دارند، آموزش اضافه کردن زبان به رایانه را برای شما آماده کرده ایم
کلاس خبر: ساده ترین تعریف ممکن ، 5G نسل پنجم شبکه های تلفن همراه است.این نسل گام بعدی در تکنولوژی موبایل است که گوشی ها و تبلت های آینده از آن استفاده خواهند کرد.
کلاس خبر: روز بیست و چهارم ذی الحجّه، روزمباهله پیامبر (ص) با مسیحیان نجران است که در نزد مسلمانان، اهمیت خاصّی دارد.
کلاس خبر: هفته منتهی به کنکور سراسری به عقیده بسیاری از کارشناسان و داوطلبان، جزو حساس‌ترین زمان‌های دوره تحصیلی یک دانش‌آموز است.
کلاس خبر : اگر می‌خواهید از مهارت خود در ویندوز استفاده کنید و آن را به رخ بقیه بکشید، و بخواهید بدون نیاز به نرم افزار فرمت گروهی از فایل ها را تغییر دهید می‌توانید از این ترفند منحصر به فرد در بهترین های ترفند استفاده کنید.
یادداشت روز/
اپراتور تلفن همراه شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل، از برنامه خود به منظور راه‌اندازی شبکه نسل جدید اپراتور تلفن همراه ایران و عرضه سیم‌کارت‌های نسل جدید با قابلیت برقراری مکالمه، تبادل پیامک و دسترسی به اینترنت بر پایه فناوری‌های 3G و 4G خبر داد.

صفحه‌ها