نمایش 1 - 10 از 16
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
یادداشت روز/
قرآن كريم نخستين منبع شناخت فرهنگ و معارف اسلامي است كه در دسترس مسلمانان قرار دارد قرآن به عنوان آخرين ارتباط آسماني با زمين نازل شده ، تا غبار را از وجود انسان بشويد و آنجا كه عقل راهبر نيست انسان را راهبر باشد به اين جهت شناخت و انس با آن بر هر مسلماني امري لازم به شمار مي رود .
در آمریکا آزمایش شد؛
شرکت نوپا به رهبری یک مهندس پزشکی زیستی ایرانی در آمریکا تصمیم دارد با ارسال پالس های مغناطیسی به مغز اختلالات روانی مانند اضطراب و افسردگی را درمان کند.
یادداشت روز/
رییس انجمن دندانپزشکان عمومی ایران گفت: از پودرهای سفیدکننده دندان به دلیل آسیب هایی که به دندان می زنند به هیچ وجه استفاده نکنید.
یادداشت روز/
عضو تیم تحقیقاتی مربای رژیمی با اشاره به مطالعات گسترده به منظور امکان مصرف مربای رژیمی در مبتلایان به دیابت و نظایر آن از تولید محصول فراسودمند داخلی دراین باره خبرداد.
یادداشت روز/
بررسی ها نشان می دهد رشد اخلاقی در کودکان و چگونگی تجربه سال های اول زندگی می‌تواند روی رشد مغزی دانش آموزان و رفتارهای ثانویه آنان در مدرسه و اجتماع تاثیر بگذارد
یادداشت روز
این اندام جدید که "مزانتر" نام گرفته، یک عضو جدید است که در سیستم گوارش ما یافت شده و سالیان سال تصور دانشمندان بر این بود که این اندام از قسمت‌های تکه تکه و جداگانه تشکیل شده است.
یادداشت روز
شورای معلمان تایلند با تدریس زبان انگلیسی توسط معلمان ایرلندی در مدارس این کشور موافقت کرد.
یادداشت روز/
کم‌تحرکی، تغذیه نامناسب، ماشینی‌شدن زندگی، مصرف دخانیات، افزایش فشارخون، چربی خون و بیماری دیابت، از علل افزایش بیماری‌های قلبی و در صورت تشخیص و درمان دیرهنگام، علت مرگ و میر جوامع امروزی ازجمله کشور ماست.
یادداشت روز
امواج الكترومغناطيس اين دستگاه براي كودكان كمتر از 10 تا 12 سال خطرناك است
یادداشت روز
افت‌ تحصیلی موضوعی غیر قابل حل نیست، اما حل آن هم یکباره و ناگهانی و با شیوه‌های آنی میسر نیست

صفحه‌ها