آخرین اخبار

15. آبان 1395 - 12:09   |   کد مطلب: 7310
روز سیزدهم آبان ماه در کرمانشاه
راهپیمایی 13 آبان در استان کرمانشاه برگزار شد

به گزارش خبرنگار کلاس خبر ،  راهپیمایی روز 13 آبان ماه در استان کرمانشاه همزمان با سراسر کشور برگزار شد و دانش آموزان این استان با سر دادن شعار های مرگ بر استکبار انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.

دانش آموزان، دانشجویان و مردم غیور کرمانشاهی در روز 13 آبان ماه با حضور در محوطه اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه و سر دادن شعار علیه استکبار های جهانی با آرمان های امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) تجدید پیمان کردند.
عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شواری اسلامی در این روز خطاب به دانش آموزان و دانشجویان گفت: دانش جویان آگاه و بصیر در این روز با تسخیر لانه جاسوسی نشان دادند آمریکا چگونه قصد ضربه زدن به ایران را دارد و این نشان از هوشیاری جوانان ما دارد که با رصد کردن دقیق اتفاق های اطراف، ریشه فتنه را به خوبی شناخته و آن را قطع می کنند.
وی با اشاره بر بصیرت جوانان ایران در دشمن شناسی گفت: ما دشمن خود را بخوبی شناخته ایم و آمریکا یکی از قدرت های بزرگ جهان است و بزرگ تر از آمریکا مشت های گره خورده جوانان است که با قدرت و حمایت رهبر بزرگ و با صلابت ایران در مقابل استکبار ایستاده است.
مصری اقتصاد مقاومتی و پیروی از ولایت فقیه را تنها راه برون رفت کشور را از مشکلات دانست و گفت: رابطه با آمریکاه هیچ وقت نمی تواند مشکلات ما را حل کند و مشکلات اقتصادی کشور تنها به دست خودمان و با همت مسئولین کشور قابل حل است و عزم جدی مسئولان را می طلبد.
وی مبارزه جدی با کالاهای قاچاق را در اشتغال جوانان تاثیر گذار دانست و گفت: با جلوگیری از واردات 25 میلیون دلاری کللاهای قاچاق زمینه اشتغال 3 میلیون جوان ایرانی فراهم می شود.

سوالات و پاسخ تشریحی امتحانات نهایی
ثبت نام داوطلبان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه هفتم