آخرین اخبار

7. تير 1396 - 15:29   |   کد مطلب: 8395
کلاس خبر: کودکان خردل زده دیروز که در آن روز دهشتناک، مشغول بازی و تحصیل بودند، کودکی و جوانی شان به تاراج رفت و امروز هنوز از اثرات زیان بار این حمله رنج می برند.

سی سال رنج، سی سال تحمل،به مناسبت سالروز حمله شیمیایی به سردشت

_ درست سی سال قبل، یعنی در تاریخ هفتم تیر ماه ۱۳۶۶، فاجعه ای انسانی، قلب بشریت را نشانه گرفت. حمله شیمیایی به سردشت، همچون زخمی عمیقی بر جسم و جان بشریت بود که جان زنان و کودکان بسیاری را به یغما برد.

_ شاید در نگاه اول، با گذشت این همه سال، پرونده این حادثه را بسته شده تلقی کرد. اما امروزه انسان های دردمند بسیاری را می بینیم که زخم ها و تاول های آن روز مصیبت بار را با خود به همراه دارند و رنج بسیار می کشند.

_ آری! کودکان خردل زده دیروز که در آن روز دهشتناک، مشغول بازی و تحصیل بودند، کودکی و جوانی شان به تاراج رفت و امروز هنوز از اثرات زیان بار این حمله رنج می برند.

_ خبرنگاران کلاس خبر در جمعیت امام علی (ع) همراه با هم ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره جانباختگان این حادثه و آرزوی بهبودی و سلامتی کامل برای آسیب دیدگان، از خصومت های جاهلانه جنگ افروزان برائت جسته و قربانی شدن کودکان و زنان و همه انسان های بی گناه را در جنگ محکوم می کند.
https://telegram.me/Classekhabarchannel

تصاویر تکمیلی: 
ثبت نام داوطلبان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه هفتم
سوالات و پاسخ تشریحی امتحانات نهایی