آخرین اخبار

3. تير 1396 - 17:04   |   کد مطلب: 8389
امضای برجام، اف ای تی اف و 2030 تنها گوشه ای امیدبخش از این سیگنال های راه دور را شامل می شد و با وضع تحریم های جدید موشکی تکمیل تر خواهد شد.

به گزارش کلاس خبر، محمد بن سلمان ولیعهد عربستان شد. قصاب یمن، عفریت جنگ و جوانک خام سعودی که در مقام وزیر دفاع سعودی، بالاخره ثابت کرد در آزمون بی رحمی، کودک کشی، ایران ستیزی و دوستی با اسرائیل نزد اربابان قبول شده است.

سنت سعودی را هم برای اولین بار به هم می ریزد و انتقال قدرت از برادر به برادر را به پسر تغییر میدهد و برادر را به حصر می اندازد. این خود میتواند محمل یک جنگ داخلی بین شاهزادگان سعود باشد.

تضعیف همه جانبه ایران قدم اول از پیشبرد این پازل است. تضعیف فرهنگی، سیاسی ، اقتصادی و نظامی که در دوره چهارساله نخست روحانی روندی امیدبخش را طی کرد؛ امضای برجام، اف ای تی اف و 2030 تنها گوشه ای امیدبخش از این سیگنال های راه دور را شامل می شد و با وضع تحریم های جدید موشکی تکمیل تر خواهد شد.

آمریکا و رژیم صهیونیستی تا از تضعیف مطلوب توان موشکی ایران اطمینان حاصل نکنند، جنگ پر ریسک عربستان و ایران را افروخته نخواهند کرد. در این میان ذکاوت رهبر فرزانه انقلاب ستودنی است که همیشه ده ها قدم جلوتر از نقشه شوم دشمن ایستاده است و قبل از تصویب تحریم های همه جانبه موشکی، سیلی_موشکی به راه انداخت. سیلی موشکی در آستانه تحریم های موشکی، که شطرنج بازان را پیش از اندیشه مات کردن حریف ، "خویش – مات" کرده است. این "خویش ماتی" دشمن، تاخیر فاحشی بر اجرای نقشه های شوم ترامپی در منطقه تحمیل کرده است.

محمد عبداللهی
https://telegram.me/Classekhabarchannel

ثبت نام داوطلبان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه هفتم
سوالات و پاسخ تشریحی امتحانات نهایی