نمایش 1 - 10 از 116
کلاس خبر: آموزش و پرورش در کشور های جهان عموما از دو شاخص اصلی یعنی " سهم از کل بودجه " و " سهم از تولید ناخالص ملی " استفاده می شود.
کلاس خبر: مسائلی مثل نداشتن باور به تربیت، نبود برنامه مناسب در طول اردو، سوء مدیریت، عدم اعتبار لازم، اردوگاه‌ های نامناسب و بکارگیری وسیله نقلیه نامناسب از جمله مسائلی هستند که اردوهای تربیتی با آن رو برو هستند و اجازه بهره برداری از آن ها را نمی‌دهند.
کلاس خبر: از جوانى به اندازه‏ اى که باقى است استفاده کن که در پیرى همه چیز از دست مى‏ رود.
کلاس خبر: قرآن، این کتاب بزرگ الهی، در دل سخت ما به اندازه یک کتاب قصه تأثیر ندارد.
کلاس خبر: کودکان در معرض خطر، طیف وسیعی از انواع کودکانی می‌باشند که سلامت بدنی، روانی و اخلاقی آنها در آستانه‌ی خطر شدید باشد. این کودکان در مناطق حاشیه‌نشین از آسیب‎پذیرترین اقشار جامعه در مقابل جرایم خشونت‌آمیز می‎باشند.
کلاس خبر: فکر می‌کنند سزاوار زندگی کردن نیستند و باید به خاطر هر چیزی مقصر شناخته شده و سرزنش شوند.
کلاس خبر: تربیت فرزند از مهمترین وظایف پدر و مادر محسوب می شود. در هر مرحله از سن رشد، آنها نیازها و تقاضاهایی دارند که والدین باید نسبت به درخواست آنها شناخت و درک لازم را داشته باشد. فهمیدن نوجوانان نیاز به آن دارد که سن، دنیا و تصورات خود را با آنها هماهنگ کنید تا بتوانید ارتباط بهتری با یکدیگر داشته باشید.
کلاس خبر: زمانه عوض شده است، بازی ها تغییر کرده است و حتی می توانم بگوییم تفریح ها هم رنگ و بوی دیگری گرفته است! زمانی تفریح نوجوانان بود که ظهر ها که از مدرسه تعطیل می شدند بعد از کمی استراحت با بچه‌های محله در کوچه قرار می گذاشتند که فوتبال بازی کنند...
کلاس خبر: هر پدر و مادری دوست دارد فرزندش با آنها مهربان باشد و ویژگی مهربانی را داشته باشد، اما نمی‌‏دانند چگونه باید به او این را آموزش دهند. بسیاری از اوقات والدین متحیرند که چرا کودکانشان با آنها یا با دیگران مهربان نیستند و خودخواه شده‌‏اند. ما اینجا به شما چند تکنیک و تمرین یاد می‌‏دهیم تا بتوانید این جنبه را در آن ها تقویت کنید.
کلاس خبر: هر سال، زنگ مانور زلزله به صدا درمی‌آید.هر سال باید به دانش‌آموزان یادآوری شود چگونه در مقابل خطر احتمالی زلزله، با حفظ خونسردی، جان‌پناه‌های کلاس، حیاط، راهروها و...را شناسایی کرده و درست و به موقع درآنها قرار بگیرند.

صفحه‌ها