نمایش 1 - 10 از 13
اسم آن خانم، فاطمه است و برای آن بزرگوار هشت لقب ذکر کرده اند: صدیقه، راضیه، مرضیه، زهرا، بتول، عذرا، مبارکه و طاهره . از بعضی روایات استفاده می شود که زکیه و محدثه از القاب آن خانم است و کنیه او ام ابیها است.
قصه زندگی یک زن جوان در اینستاگرام مخاطبان زیادی پیدا کرده‌است. عطیه احمدی با نوشتن ماجرای زندگی سخت خود در اینستاگرام خواست برای زوج‌های جوان آموزنده باشد و قطعات گمشده زندگی‌اش را پیدا کند.
یادداشت روز/
ایشان در آن سال هایی که مهندس موسوی بر سر کار بود و آقای هاشمی هم حامی او بود حملات تندی به سیاست های آقای هاشمی داشتند و به دلیل عدم محافظه کاری و صراحت لهجه در بیان نظرات خود رانده شد. ایشان وقتی تفکری را غلط می دید محافظه کار نبود و هیچ چیزی را در نظر نمی گرفت و انتقاد خود را بیان می کرد.
یادداشت/ ابعاد و اهداف تحریف امام(ره)
دیگر هدف «دشمنان» از تحریف امام راحل، جلوگیری از وحدت مسلمانان در دنیای اسلام و اقوام مختلف در کشور است چرا که وحدت مسلمانان همه نقشه های دشمن را نقش بر آب کرده و بزرگترین منادی وحدت در برهه کنونی امام خمینی(ره) بوده است.
مناسبت 12بهمن ماه /دهه فجر
بسم الله الرحمن الرحیم والفجر. ولیال عشر. والشفع والوتر. والیل اذایسر.
محك از تمامي كودكان مبتلا به سرطان فارغ از هر رنگ و نژاد و مذهبي حمايت مي‌كند و مي‌كوشد تا آنها فرآيند درمان را شادمانه‌تر طي كنند.
یک توصیه/
چنانچه در یک خبر،نشست خبری، در یک مقاله یا حتی در یک گزارش اداری ، با عدد و رقم مواجه شدید؛ به آنها توجه کنید! از کنارش بی تفاوت نگذرید!
ترجمه/
دانش آموزان چین شاید در جدول های آزمونی جهانی برتر باشند اما برخی فکر می کنند که آموزش و پرورش کنونی چین،از کم و کاستی هایی جدی در رنج است.
تشکیل نهضت سوادآموزی/
هفتم دی ماه سال 1358 حضرت امام خمینی رحمه الله فرمانی مبنی بر تشکیل نهضت سواد آموزی صادر کردند که از جمله کارهای مدبّرانه و حکیمانه ایشان بود و آثار و نتایج فراوانی به همراه داشت. این روز بزرگ را به تمامی سوادآموزان و آموزگاران عزیز کشورمان تبریک می گوییم.
یادداشت روز/
بررسی سوابق پزشکی بیماران نشان می‌دهد ویروس نوع A آنلفوآنزا در مردان بسیار گسترده‌تر رواج میابد.

صفحه‌ها