نمایش 1 - 10 از 388
کلاس خبر: مسائلی مثل نداشتن باور به تربیت، نبود برنامه مناسب در طول اردو، سوء مدیریت، عدم اعتبار لازم، اردوگاه‌ های نامناسب و بکارگیری وسیله نقلیه نامناسب از جمله مسائلی هستند که اردوهای تربیتی با آن رو برو هستند و اجازه بهره برداری از آن ها را نمی‌دهند.
رهبر انقلاب در جمع نخبگان جوان فرمودند: «نخبگان عزیز خودشان از خودشان مراقبت کنند. جنگ است و در جنگ هم شهید داریم و هم جانباز،
کلاس خبر: این روزها حواس پرتی به آسانی رخ می دهد مثلا در حال انجام کاری هستید که یک عامل خارجی حواستان را پرت می کند به عنوان مثال در حال مطالعه هستید که ناگهان صدای دعوایی به گوشتان می رسد.
کلاس خبر: از جوانى به اندازه‏ اى که باقى است استفاده کن که در پیرى همه چیز از دست مى‏ رود.
یادداشت/
کلاس خبر: سعی کنید در طول سال تحصیلی درس هایتان را به مرور مطالعه کنید و گرنه حجم زیادی از کتاب روی هم جمع شده و شب امتحان با استرس زیاد مواجه خواهید شد.
کلاس خبر: بر اساس این گزارش شعارهای مطالبه از رییس جمهور و اعتراض به فرافکنی نسبت به مشکلات اقتصادی آنها ملموس بود.
کلاس خبر: کودک_آزاری به عنوان یک آسیب اجتماعی که نشان دهنده بحران در یک جامعه است، امروزه روند رو به رشدی را در جامعه ما طی می‌کند.
کلاس خبر: درحالی که گرانی و تورم برخی کالاهای اساسی و البته بی تدبیری در موسسات مالی و ناکارآمدی دولت روحانی در مدیریت این شرایط، مردم را ناخرسند کرده است، سفسطه ها و مغلطه های رییس جمهور و معاونینش این ناخرسندی را به عصبانیت تبدیل کرده است.
کلاس خبر: قرآن، این کتاب بزرگ الهی، در دل سخت ما به اندازه یک کتاب قصه تأثیر ندارد.
به مناسبت ۲۵ دسامبر؛
کلاس خبر: ۲۵ دسامبر، طبق روایات، برابر است با سالروز تولد عیسی مسیح. مسیحیان این روز را عزیز می‌دارند.

صفحه‌ها