نمایش 1 - 10 از 286
کلاس خبر: سفره های اطعام و نذری گسترده می شود و شیعیان حضرت حتی غیر شیعیان و غیر مسلمانان بر سر سفره اباعبدالله میهمان می شوند و بهره های مادی و معنوی فراوان می برند.
یادداشت:
کلاس خبر: عكسی پر از نوارچسب زده هم آوردند كه گوشه اش با دست خط كودكانه چند جمله نوشته شده بود.
کلاس خبر: جبهه‌های دفاع مقدس همچون چشمه‌هایی بودند که از قله‌های مرتفع کربلا سرچشمه می‌گرفتند و گویی خونی که در روز عاشورا بر خاک کربلا چکید در رگ‌های نوجوانان و جوانان رزمنده جاری بود.
کلاس خبر: شاید امروز در اغلب شهرهای کشور شاهد افزایش تعداد کودکان کار باشیم. بسیاری شهرها که کودک کار نداشتند امروز در سر چهارراه ها و خیابان ها شاهد حضور و افزایش کودکان معصومی هستند که داده هایشان قدرت تحلیل درست معادلات این دنیا را نمی دهد
کلاس خبر: ممکن است کودکان و نوجوانان به‌دلیل تجربه کم و خوش‌باوری و گاه به‌دلیل نیازها و غرایز طبیعی‌شان و حتی از باب کنجکاوی ممکن است در دام انواع فریب‌های اینترنتی بیفتند.
کلاس خبر: زغال‌ های خاموش را کنار زغال‌ های روشن می‌گذارند تا روشن شوند، چون همنشینی اثر دارد.
مهم ترين تغييراتي که اين فناوري به وجود آورده است، به وسيله مارشال مک لوهان در يک عبارت خلاصه شده است و آن تبديل جهان به يک دهکده جهاني است. بدين معنا که مردم کشورهاي مختلف به مثابه يک دهکده، امکان برقراري ارتباط با يکديگر و اطلاع و اخبار و رويدادهاي جهاني را دارند.
احد و صمد رفتند تا با رفتنشان ما را از خواب غفلت بیدار کنندو دیگر کار از کار گذشته؛ اما احدها و صمدها بسیارند
دانش آموز: شما میگید پیامبر(ص) از دنیا رفت وکسی را به جانشینی خودش انتخاب نکرد، آیا پیامبر(ص)، به اندازه معلم ما، بلد نبود یک مبصر و یک جانشین بعد از خودش تعیین کند که نظم جامعه ی اسلامی به هم نریزه؟!
کلاس خبر : تعطيلات تابستان براي دانش آموزان فرصت مغتنمي است.

صفحه‌ها