نمایش 1 - 10 از 395
کلاس خبر: وزیر آموزش و پرورش گفت: در رتبه‌بندی حقوق کارکنان دولت، معلمان یکی از پایین‌ ترین درآمدها را دارند.
کلاس خبر: وقتی دست هایتان برای زدن کودک دلبندتان بالا می رود، در آن لحظه می خواهید تمام حرص و عقده هایی که از شیطنت های او داشته اید را خالی کنید اما هنوز چند لحظه نگذشته از دست هایتان متنفر می شوید که بر سر کودکی فرود آمده و او هیچ دفاعی نتوانسته از خودش کند. هر سیلی که به او می زنید رفتار او را نه به سوی بهتر شدن بلکه به سمت تلافی کردن می کشاند.
کلاس خبر: مشاور وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه هنوز جایگاه آموزش و پرورش به عنوان اصلی‌ترین دستگاه شناخته نشده و باور برنامه ریزان در برخی زمان‌ها بر اساس تفکر صحیح آموزشی نیست و آموزش و پرورش را دستگاه هزینه ای می‌دانند گفت: این در حالی است که معلمان نسل آینده کشور را پرورش می‌دهند و تا زمانی که این نگاه اصلاح نشود اوضاع آموزش و پرورش خوب نمی‌شود .
کلاس خبر:بخوانید و بدانید و از حوادث و اتفاقات قبل از خودتان به سادگی نگذرید، به این خاطر است که از کرده های آنها، از سرنوشتشان و از تجارب شان استفاده کنیم تا درست زندگی کنیم.
کلاس خبر: کنار ویترین مغازه ای میخواهند به عروسکی سلام کنند گریه شان می گیرد!!!
کلاس خبر: داستان يكيست، حضور ما در اين قاب خاليست.
کلاس خبر: آموزش و پرورش در کشور های جهان عموما از دو شاخص اصلی یعنی " سهم از کل بودجه " و " سهم از تولید ناخالص ملی " استفاده می شود.
کلاس خبر: مسائلی مثل نداشتن باور به تربیت، نبود برنامه مناسب در طول اردو، سوء مدیریت، عدم اعتبار لازم، اردوگاه‌ های نامناسب و بکارگیری وسیله نقلیه نامناسب از جمله مسائلی هستند که اردوهای تربیتی با آن رو برو هستند و اجازه بهره برداری از آن ها را نمی‌دهند.
رهبر انقلاب در جمع نخبگان جوان فرمودند: «نخبگان عزیز خودشان از خودشان مراقبت کنند. جنگ است و در جنگ هم شهید داریم و هم جانباز،
کلاس خبر: این روزها حواس پرتی به آسانی رخ می دهد مثلا در حال انجام کاری هستید که یک عامل خارجی حواستان را پرت می کند به عنوان مثال در حال مطالعه هستید که ناگهان صدای دعوایی به گوشتان می رسد.

صفحه‌ها