آخرین اخبار

28. دى 1396 - 9:32   |   کد مطلب: 9820
کلاس خبر: مدیر آموزگار دبستان عشایری آینده سازان روستای سبزبلاغ شهرستان روانسر علیرغم پارگی دیسک کمر و درد ناشی از آن با عشق و علاقه در مدرسه حاضر و به دانش آموزان درس می دهدـ

به گزارش گزارشگر کلاس خبر شهرستان روانسر،عثمان ویسی مدیر آموزش وپرورش شهرستان روانسر در نشستی درمحل اداره آموزش، گفت : صدیق کریمی مدیر آموزگار دبستان آینده سازان روستای سبزبلاغ دهستان زالواب بخش مرکزی روانسر با توجه با پارگی دیسک کمر و درد ناشی ازآن با عشق وعلاقه همچنان به تدریس در مدرسه مشغول است .

ویسی افزود :با توجه به این که بر اساس گواهی پزشکی این معلم روانسری می توانست به مدت 2 ماه ازمرخصی استعلاجی استفاده نماید،اما شور و شوق معلمی و عشق به تحصیل دانش آموزان موجب شد تا این همکار فرهنگی هر روز در مدرسه حاضر شود .

وی ادامه داد،این معلم دلسوز و متعهد هرروز در اولین ساعات کاری در مدرسه حاضر و بصورت دراز کش در کلاس به دانش آموزان درس می دهد تا جلوه های معلمی را تفسیر کند .

مدیر آموزش وپرورش شهرستان روانسر با آرزوی شفای عاجل برای آقای کریمی افزود : توفیق نگاری یکی دیگر از معلمان روانسری که دست و پایش شکسته بود و 2 ماه مرخصی استعلاجی داشت هر روز در مدرسه حاضر و به دانش آموزان درس می دهد .

ویسی با اشاره به نقش و جایگاه معلمان در جامعه افزود : معلمان ایران اسلامی به ویژه معلمان زحمت کش شهرستان روانسر جزو تلاشگران دلسوز و متعهد در عرصه تعلیم وتربیت هستند .

گفتنی است دبستان عشایری آینده سازان روستای سبزبلاغ 16 دانش آموز دارد.

سوالات و پاسخ تشریحی امتحانات نهایی
ثبت نام داوطلبان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه هفتم