آخرین اخبار

23. دى 1396 - 13:46   |   کد مطلب: 9759
کلاس خبر: مدیر آموزش و پرورش شهرستان جوانرود به مناسبت فرارسیدن هفته شوراهای آموزش و پرورش پیامی صادر کرد.

به گزارش خبرنگار کلاس خبر از شهرستان جوانرود، محمود داودی زاده مدیر آموزش و پرورش به مناسبت فرا رسیدن هفته شوراهای آموزش و پرورش که از 24 الی 30 دی ماه است با صدور پیامی این ایام را گرامی داشتند.

در این پیام آمده است:
توسعه همه جانبه نظام آموزشی و توجه به نهاد مقدسی همانند آموزش و پرورش که زیربنای اصلی توسعه هر جامعه ای است مرهون خدمات ودلسوزی های همه اعضاء پرتلاش شوراهای آموزش وپرورش می باشد که با ایجاد زمینه های لازم گره گشای رفع بسیاری از مشکلات می شود تا دستیابی به یکی ازمهمترین اهداف عالیه انقلاب اسلامی تسریع گردد.

بدون ترديد مشاركت در تصميم گيري هاي آموزش و پرورش سبب رشد و بالندگي آموزش و پرورش گرديده و زمينه تحقق جامعه پويا فراهم مي شود، با استفاده از ظرفیت گفتگو و مشورت، خرد جمعی، احترام متقابل به افکار در شوراهای آموزش و پرورش بسیاری از مشکلات حل می شود.

در هفته گراميداشت شوراهاي آموزش و پرورش قرار گرفته ايم، اين هفته را به تمامي فرهنگيان ارجمند، مديران سختكوش، اولياء محترم دانش آموزان، دانش آموزان عزيز و هم چنين به اعضاي پرتلاش و گرانقدر شوراي آموزش و پرورش شهرستان تبريك و تهنيت عرض مي نمائيم و موفقیت و سربلندی همگان را از درگاه ایزد منان مسئلت داریم.

سوالات و پاسخ تشریحی امتحانات نهایی
ثبت نام داوطلبان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه هفتم