آخرین اخبار

23. دى 1396 - 9:04   |   کد مطلب: 9752
درآستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
برگزاری جلسه برنامه ریزی فعالیت های دهه فجر در آموزش و پرورش سنقر
کلاس خبر: به منظور برنامه ریزی و هماهنگی فعالیت های دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی جلسه ای با حضور معاون پرورشی و کارشناسان ، مسئولین سالن های ورزشی در سالن جلسات اداره آموزش و پرورش سنقر برگزار شد.

به گزارش کلاس خبر از سنقر، علی اکبر صیفوری معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش سنقر با اشاره به تقارن ایام الله دهه فجر با ایام فاطمیه اظهار داشت : انقلاب اسلامی مایه عزت و افتخار برای ملت شریف ایران است و دهه مبارک فجر یک فرصت برای معرفی این موهبت الهی به نوجوانان این مرزو بوم است و این انقلاب به برکت اسلام ، قرآن ،خون شهدا به پیروزی رسیده است.

بنابراین شایسته است ما جهت بزرگداشت ایام الله دهه فجر برنامه ریزی وتدابیر خاصی انجام دهیم تا ضمن آشنایی دانش آموزان با انقلاب اسلامی ،برنامه های فاخر و در شان این ایام برگزار نماییم.

صیفوری افزود: امسال با توجه به مقارن بودن دهه فجر با ایام فاطمیه، باید برنامه‌ها به ‌نحوی باشد که قداست و معنویت این ایام را حفظ کند.

وی افزود:در این دهه برنامه هایی از جمله جشنواره فرهنگی ،ورزشی ، بازی های بومی محلی ، نواختن زنگ انقلاب در مدارس ، عطر افشانی و زیارت قبورمطهر شهدا و بازدید از خانوادهای شهدای دانش آموز و فرهنگی ، خاطره گویی پیشکسوتان در مراسم آغازین مدارس، مسابقه مقاله نویسی و انشاء نویسی در بین دانش آموزان در مدارس برگزار می شود.

سوالات و پاسخ تشریحی امتحانات نهایی
ثبت نام داوطلبان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه هفتم