آخرین اخبار

19. دى 1396 - 11:01   |   کد مطلب: 9713
کلاس خبر: معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: آثار 2 تن از همکاران دوره ی ابتدایی سنقر و کلیایی در همایش ملی تجارب مدیریت آموزشگاهی برگزیده شد.

به گزارش کلاس خبر از سنقر، زهره بالاگبری معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان در نشستی در محل اداره ،گفت: آثار محمد حسین سعیدی مدیر آموزگار دبستان شهید سلطانی بابا شیخ علی دهستان سطر بخش کلیایی و یحیی سالاری راهبر آموزشی از شهرستان سنقر و کلیایی به عنوان برگزیده همایش تجربه برتر مدیریت آموزشگاهی انتخاب شدند.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان افزود: همایش ملی تجارب مدیریت آموزشگاهی (تجربه تدبیر) در بین مدیران مدارس ابتدایی کشور برگزار شد که با هدف توسعه و استقرار صحیح این برنامه در مدارس ابتدایی سطح کشور می باشد.

بالاگبری همچنین ابراز امیدواری کرد که با استفاده از تجارب و هم اندیشی مدیران سطح استان در اجرای صحیح برنامه تدبیر، زمینه بهبود و ارتقای عملکرد مدیریت مدارس و به تبع آن افزایش کیفیت عملکرد مدارس به عنوان تجلی گاه تحقق اهداف متعالی نظام تعلیم و تربیت فراهم شود.

گفتنی است از بین 150 اثر ارسالی به دبیرخانه این همایش پس از داوری، 15 اثر به عنوان برگزیده کشوری انتخاب شدند که 2 اثر مربوط به استان کرمانشاه است.

سوالات و پاسخ تشریحی امتحانات نهایی
ثبت نام داوطلبان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه هفتم