آخرین اخبار

18. آذر 1396 - 9:00   |   کد مطلب: 9285
کلاس خبر: فیلم سینمایی«پایان رویاها»، به زودی درسینما کودک، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه اکران می‌شود.

به گزارش خبرنگار کلاس خبر از استان کرمانشاه، فیلم سینمایی «پایان رویاها» به زودی برای کودکان و نوجوانان کرمانشاهی به نمایش در می آید.

 

 

مهناز فتاحی، سرپرست اداره کل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه در نشستی در محل اداره ، با اعلام این خبر افزود: این مخاطبان می‌توانند به تماشای داستان پسر بچه‌ای بنشینند که به همراه خانواده خود در یکی از روستاهای مازندران زندگی می‌کند.

 

 

با آمدن اسبی به این خانه، پسرک علاقه شدیدی به اسب پیدا می‌کند.

 

اما به واسطه اشتباهی که از او سر می‌زند دچار مشکلاتی می‌شود. او مشکل را ابتدا از خانواده خود مخفی می‌کند بنابراین مشکلات و دردسرهای او بیشتر می‌شود و...

 

 

 

فتاحی همچنین گفت: «پایان رویاها» پیش‌تر در جشنواره فیلم فجر، سی‌ امین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان و سی‌ و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان شیکاگو به نمایش در آمده است و به فهرست پایانی بهترین فیلم‌ های آسیا پاسفیک ۲۰۱۷ راه یافته است.

 

 

گفتنی است این اثر امسال موفق به دریافت دیپلم افتخار سیفژ و جایزه‌ی «عشقی بزرگ برای جهانیان» در جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان نیز شده است.

 

 

نویسنده و کارگردان این اثر محمدعلی طالبی است.

سوالات و پاسخ تشریحی امتحانات نهایی
ثبت نام داوطلبان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه هفتم