آخرین اخبار

27. آبان 1396 - 9:24   |   کد مطلب: 8985
کلاس خبر:نماز نماز عبادی سیاسی این هفته بیستون به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین ضیغمیان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار کلاس خبر از بیستون، حجت الاسلام ضیغمیان درخطبه اول ضمن توصیه به تقوا، با اشاره به حدیثی از پیامبراعظم (ص) دربیان ویژه گی های متقین گفتند: یکی ازویژه گی های متقین اعتقادبه مبداء و معاد است.

همانطور که رسول اکرم صلی الله علیه و اله می فرماید: مومن زیرک و باهوش همیشه به یاد مرگ و قیامت است.

 

در ادامه ذیل آیات اول سوره مدثر بیان داشتند: که پیروان رسول گرامی اسلام بالا ترین قدرت را قدرت لایزال الهی می دانند به همین جهت ازقدرت های استکباری دنیوی هراسی ندارند.

 

سپس به دستورالعمل های خداوند برای رسول خدا (ص) و مومنین پرداختند مبنی بر اینکه کسانی که وظیفه هدایت جامعه رادارند باید هم طهارت و پاکی ظاهری داشته باشند و هم پاکی باطنی، تا بتوانند منشاء اثر باشند.

 

خطیب جمعه بیستون درخطبه دوم ، ضمن تسلیت شهادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) به معرفی پیامبرخدا (ص) درقرآن کریم پرداختند و سپس با اشاره به واقعه  مصیبت بار زلزله درغرب کشور ، این واقعه را یک امتحان الهی برای مصیبت زدگان و دیگران دانستند.

 

امام جمعه بیستون ضمن تقدیر و تشکر از آحاد مردم ایران برای ارسال کمک های نوع دوستانه خود به مناطق زلزله زده، ازنحوه  توزیع این کمک ها انتقادنمودند و توصیه نمودند شایسته تر آن است که این کمک ها توسط عوامل، و نیروهای داوطلب مردمی قانونمندتر توزیع گردد تا همه مصیبت دیدگان ازکمک ها بهرمندگردند.

سوالات و پاسخ تشریحی امتحانات نهایی
ثبت نام داوطلبان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه هفتم