آخرین اخبار

25. آبان 1396 - 10:55   |   کد مطلب: 8969
کلاس خبر: سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه از ارسال کمک‌ های مردم کرمانشاه به عمق روستاهای آسیب‌ دیده درزلزله استان خبر داد و گفت: با توجه به بارش پیش رو به نایلون برای پوشش چادرها نیازاست.

به گزارش خبرنگار کلاس خبر  از کرمانشاه،  مهدی عبدالمالکی  سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه در نشستی در محل سازمان  گفت: با اعلام نیاز برای جمع آوری کمک های مردمی، از صبح روز بعد از وقوع زلزله سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه ۴ پایگاه برای جمع آوری و اعزام کمک های مردمی به زلزله زدگان در پارک شاهد و سه فرهنگسرای شهرداری دائر کرد.

 

 

با توجه به بارندگی های پیش رو وسایلی متناسب با شرایط مانند نایلون رولی و وسایل گرمایشی به کمک ها اضافه شود.

 

 

عبدالمالکی به ابعاد وسیع آسیب و تخریب مناطق مسکونی اشاره کرد و گفت: نیازهای آسیب دیدگان بسیار زیاد است و اولویت نیاز به اقلام غیر نقدی با مواردی چون شیرخشک، پوشک و پماد بچه، شیشه شیر، البسه گرم چون جوراب و کلاه و دستکش، البسه گرم و زمستانی، گاز پیک نیکی، زیرانداز، نان لواش بسته بندی شده، خرما و مواد خوراکی است.

 

 

این مسئول گفت: تمهیداتی در چهار شهر تازه آباد ثلاث، ازگله، سرپل ذهاب و قصرشیرین اندیشیده و اکیپ هایی مستقر کرده ایم تا کمک های مردمی جمع آوری شده را به عمق روستاها و به دست روستائیان آسیب دیده برسانیم.

 

 

سوالات و پاسخ تشریحی امتحانات نهایی
ثبت نام داوطلبان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه هفتم