آخرین اخبار

9. آبان 1396 - 15:09   |   کد مطلب: 8821
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه مطرح کرد:
بسیج یکی از عوامل قدرت ایران اسلامی است
کلاس خبر: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: تا زمانی که از یک بسیج با بصیرت و بیدار برخوردار هستیم در همه عرصه ها پیروز خواهیم بود و بسیج یکی از عوامل قدرت کشور است.

 به گزارش خبرنگار کلاس خبر، آیت الله مصطفی علما امروز سه شنبه در نشست با جمعی از دانش آموزان بسیجی به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی و گرامیداشت سالروز شهادت شهید حسین فهمیده، اظهار داشت:  بسیج یک قدرت بزرگ است که در دفاع مقدس توانست  در مقابل همه قدرتهای بزرگ دنیا ایستادگی کند  و آنها را شکست دهد و دلیل اصلی مخالفت دشمنان نیز  همین قدرت بزرگ و فوق العاده بسیج است.

 

 

 

وی گفت:  همه در کشور عراق و سوریه مشاهده کردند که تشکیل بسیج مردمی با الگو گرفتن از ایران نیز توانست همه نقشه ها  و برنامه های شوم آمریکا و اسرائیل را با در هم کوبیدن سربازان سیاه آنها یعنی همان داعش، بر باد دهد.

 

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه افزود: یکی از بزرگترین عامل های قدرت ایران نیز امروز همین بسیج است که در گذشته با اهدای شهدای بسیار، استقلال این خاک را تضمین کردند و امروز نیز در همه عرصه های مختلف پشتیبان نظام و مردم برای پیشرفت و آبادنی هستند.

سوالات و پاسخ تشریحی امتحانات نهایی
ثبت نام داوطلبان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه هفتم