آخرین اخبار

7. آبان 1396 - 17:29   |   کد مطلب: 8789
کلاس خبر: برنامه های هفته بسیج دانش آموزی استان با شعار «دانش آموز انقلابي ، مدرسه انقلابي» اعلام شد.

محمدرسول اکبری مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار کلاس خبر از کرمانشاه ، با بیان اینکه پیش از آغاز هفته بسیج دانش آموزی مدارس توسط دانش آموزان آذین بندی و فضاسازی مناسب می شود گفت: در اولین روز از هفته بسیج دانش آموزی و در هشتم آبان ماه اجرای آئین ایثار و شجاعت به نام شهیدان شاخص سال 96 را داریم.

وی برگزاری یادواره شهدای شاخص در مدارس را یکی دیگر از برنامه های این هفته عنوان کرد و افزود: تجلیل از دانش آموزان نخبه بسیجی در عرصه های ورزشی ، علمی ، هنری و قرآنی و دیدار با خانواده معظم شهدای دانش آموز و معلم نیز در این هفته انجام می شود.

 

اکبری با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای دانش آموز گفت: دانش آموزان با حضور گلزار شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ضمن قرائت فاتحه مزار این عزیزان را عطر افشانی و غبارروبی خواهند کرد.

 

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی از برگزاری راه اندازی هیات های دانش آموزی در مدارس, پایگاه ها و مساجد محل، نشست های معرفتی و بصیرتی حلقه های صالحین در واحدها ، دیدار با نمایندگان ولی فقیه و ائمه جمعه، اجرای مراسم پدافند غیر عامل، مسابقه نقاشی در روز  13 آبان با عنوان « دانش آموز بسیجی , مقاومت و استکبار ستیزی» ویژه مقطع امیدان در مسیر راهپیمایی و ... نیز خبر داد.

 

سوالات و پاسخ تشریحی امتحانات نهایی
ثبت نام داوطلبان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه هفتم