آخرین اخبار

3. آبان 1396 - 9:05   |   کد مطلب: 8733
کلاس خبر: سرپرست آموزش و پرورش ثلاث باباجانی باباجانی عنوان کرد: یکی از مهم ترین مراحل پدافند غیر عامل نهادینه کردن فرهنگ آن در بین دانش آموزان و اقشار مختلف مردم است.

به گزارش خبرنگار کلاس خبر از ثلاث باباجانی، جلسه ستاد پدافند غیرعامل اداره آموزش و پرورش ثلاث باباجانی با حضور سرپرست و معاونین و کارشناسان این اداره در محل مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد.

 

 

سرپرست اداره آموزش و پرورش  ثلاث باباجانی در این جلسه ضمن تعریف کلیات پدافند غیر عامل گفت : یکی از مهم ترین مراحل پدافند غیر عامل نهادینه کردن فرهنگ آن در بین دانش آموزان و اقشار مختلف مردم است زیرا رفتار آنان می تواند بر روی پدافند غیر عامل تاثیر گذار باشد.

 

 

وی با بیان اینکه وجود پدافند غیرعامل در جامعه امری ضروری است افزود:  مجموعه ای از اقدامات غیر مسلحانه است که موجب کاهش آسیب پذیری نیروی انسانی ،ساختمان ها ،تجهیزات ،سرمایه ها ،اسناد و شریان های کشور در مقابل عملیات خصمانه و مخرب دشمن می شود.

 

 

مجید حمیدی خاطر نشان کرد : با توجه به فرمایشات رهبری که تهدید دشمنان بخصوص آمریکا را کاملا باید جدی بگیریم.

 

 

حمیدی افزود : باید متولیان امر و مردم در تمام شرایط آمادگی لازم را برای مقابله با تهدیدات دشمن و حوادث و بلایای طبیعی داشته باشند.

 

 

سرپرست اداره آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی ادامه داد: درج منویات رهبر معظم انقلاب با موضوع پدافند غیرعامل، برگزاری صبحگاه مشترک با موضوع آسیب های پدافند غیرعامل و نفوذ دشمن، نشست پرسش و پاسخ، تشکیل ستاد پدافند غیرعامل در مدارس، نصب بنر با موضوع پدافند غیرعامل، برگزاری کلاس های ضمن خدمت با موضع پدافند غیرعامل و برگزاری مانور از مهمترین این مدیریت در راستای پدافند غیر عامل است.

 

 

سوالات و پاسخ تشریحی امتحانات نهایی
ثبت نام داوطلبان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه هفتم