آخرین اخبار

18. مهر 1396 - 11:03   |   کد مطلب: 8596
کلاس خبر: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استانی کرمانشاه از ۲۰ تا ۲۵ آبان ماه برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام رحیم جعفری در گفتگو با خبرنگار کلاس خبر در کرمانشاه، از برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب استانی کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: زمان برپایی نمایشگاه مذکور از20 تا 25 آبان ماه و به مدت 6 روز است.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه این تاریخ فرصت مناسبی برای علاقمندان کتاب و به ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان است که در همان ماه‌ های آغازسال تحصیلی کتاب مورد نیاز خود را با قیمت مناسب خریداری کنند گفت: برنامه‌ ریزی‌ها برای برپایی سیزدهمین نمایشگاه کتاب کرمانشاه شروع شده و به دنبال آن هستیم تا با هماهنگی‌ های لازم نمایشگاهی در خور شأن مردم کرمانشاه برگزار کنیم.

 

 

جعفری با اشاره به استقبال گسترده مردم این استان از نمایشگاه کتاب در دوره‌ های گذشته افزود: خوشبختانه در دوره‌ های مختلف برگزاری این نمایشگاه، استقبال خوبی از برپایی آن صورت گرفته است و امیدواریم نمایشگاه کتاب این دوره نیز با استقبال خوب مردم کرمانشاه همراه باشد.

 

وی با بیان اینکه از دیگر برنامه‌ های امسال، تجلیل از نویسندگان، شعرا، رونمایی از کتاب، ایستگاه نقاشی، نشستهای تخصصی ادبی، نمایش آیینی تعزیه و مراسمات سوگواری در ماه‌های محرم و صفر در محل برگزاری نمایشگاه کتاب است بیان کرد: برپایی نمایشگاه کتاب کرمانشاه، یکی از شاخص‌ ترین برنامه‌ های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه بوده که مسئولین وزارتخانه نیز به این امر واقف هستند.

سوالات و پاسخ تشریحی امتحانات نهایی
ثبت نام داوطلبان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه هفتم