آخرین اخبار

16. مهر 1396 - 10:31   |   کد مطلب: 8577
کلاس خبر: مرتضی کوهی معاون امور اجتماعی بهزیستی استان کرمانشاه نسبت به شناسایی ۵۰۰ کودک کار و خیابانی در این استان ابراز داشت که از این تعداد ۱۳۰ نفر توانمند شدند.

به گزارش خبرنگار کلاس خبر ، گردهمایی «طرح مهرانه» ویژه حمایت روانی – اجتماعی از کودکان کار و خیابانی همراه با اهدای بسته کمک آموزشی به این کودکان  با حضور امید قادری مدیرکل بهزیستی استان، معاون امور اجتماعی و ۱۰۰تن از کودکان کار و خیابانی در محل مجتمع فرهنگی آموزشی بهزیستی کرمانشاه برگزار شد.

 

 

امید قادری مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در این مراسم، بهزیستی را حامی کودکان کار و خیابانی عنوان کرد و گفت: تلاش ما حمایت از این کودکان و توانمندسازی خانواده های آنها از طریق پرداخت تسهیلات است.

وی اضافه کرد: شما کودکان با وجود داشتن بسیاری از مشکلات و دغدغه های بسیار دارای روحیه با نشاطی هستید و این امر فرصتی برای خودسازی خواهد بود.

 

 

به گفته مدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه، بهزیستی تنها سازمان مدافع حقوق کودکان کار و خیابانی است و پیگیری مشکلات آنها را در دستور کار قرار داده است.

 

 

این مسئول با اشاره به ارائه خدمات در مرکز حمایتی کودک و خانواده بهزیستی در کرمانشاه، گفت: اورژانس اجتماعی بهزیستی به شماره ۱۲۳ آماده پاسخگویی به هرگونه مسئله و مشکلی است که برای کودکان کار و خیابانی به وجود می آید.

 

 

مرتضی کوهی، معاون اموراجتماعی بهزیستی استان کرمانشاه نیز از شناسایی ۵۰۰ کودک کار و خیابانی دراستان خبرداد و گفت: از این تعداد تاکنون ۱۳۰ نفر توانمند شده و مابقی نیز درمرحله بازتوانی هستند.

 

 

سوالات و پاسخ تشریحی امتحانات نهایی
ثبت نام داوطلبان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه هفتم