آخرین اخبار

13. تير 1396 - 12:49   |   کد مطلب: 8406
کلاس خبر: مدیر آموزش وپرورش شهرستان روانسر گفت: در طرح اردویی فرهنگی هجرت ۳ ، یک هزارو ۵۰۰ دانش آموز در دو اردوگاه فرهنگی وتربیتی سازماندهی می شوند .

به گزارش کلاس خبر، عثمان ویسی مدیر آموزش وپرورش شهرستان روانسر در آئین شروع بکار برنامه های اردویی طرح هجرت 3 که در سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی برگزار شد گفت : در طرح اردویی فرهنگی هجرت 3، یک هزارو ۵۰۰ دانش آموز در دو اردوگاه فرهنگی وتربیتی به تفکیک دختر وپسر سازماندهی می شوند .

ویسی با اشاره به ثبت نام بیش از ۱۵۰ دانش آموز بسیجی در برنامه های طرح هجرت ۳ افزود : دانش آموزان در دوره ی ۱۰ روزه مهارت های لازم را در زمینه ی مرمت و بهسازی مدارس فرا گرفته و همچنین به مدت دو ساعت با حضور در کلاس های کامپیوتر، تربیت بدنی و... زیر نظر مربیان، آموزش می بینند.

وی در ادامه گفت : غنی سازی اوقات فراغت ، مشارکت دانش آموزان در عرصه های اجتماعی ، پرورش حس مسئولیت و تجربه اندوزی را از اهداف طرح هجرت ۳ می باشد .

مدیر آموزش و پرورش شهرستان روانسرافزود : براساس برنامه ریزی های انجام شده ،بیش از ۲۰ باب مدرسه در سطح شهرستان روانسر رنگ آمیزی، زیبا سازی ،مرمت و بازسازی می شوند.

گفتنی است در این آئین نوری معاون فرمانداری ،غفوری معاون پرورشی آموزش وپرورش ، امیری مسئول قرارگاه سازندگی بسیج سپاه روانسر و مدیران مدارس نیز حضور داشتند.

ثبت نام داوطلبان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه هفتم
سوالات و پاسخ تشریحی امتحانات نهایی