آخرین اخبار

4. تير 1396 - 9:59   |   کد مطلب: 8390
نمی شود به بهانه آتش به اختیار هرگونه بی حرمتی و  تعرض ها  یا هر حرکت دیگری را مطرح کرد چرااینگونه موارد خارج از چارچوب اخلاقی، فرهنگی و ارزشی است

به گزارش کلاس خبر ،ریاست سازمان بسیج فرهنگیان استان ضمن تشکر از دقت نظر و پرداختن سازمان بسیج فرهنگیان تهران به موضوع مهم آتش به اختیار. موارد بسیار مهمی در این خصوص قابل تامل و اطلاع رسانی است:

- آتش به اختیار صرفا و منحصرا مربوط به جنگ نرم  و  مسائل فرهنگی است یعنی انجای که ارزش ها واعتقاد های دینی مورد حجمه قرار می گیرد که حضرت آقا با توجه به تجربه تلخ سند 2030 آن را مطرح فرمودند که افراد ارزشی جامعه مقابل این گونه فتنه ها و رخنه های فرهنگی بیاستند .

- مورد مهم دیگر آن است که نمی شود به بهانه آتش به اختیار هرگونه بی حرمتی و  تعرض ها  یا هر حرکت دیگری را مطرح کرد چرااینگونه موارد خارج از چارچوب اخلاقی، فرهنگی و ارزشی است .و جامعه را ضمن ملتهب نمودن از هدف اصلی آن که دفاع  از ارزش هاست و جلوگیری از رخنه های فرهنگی است، باز می دارد. آری به حقیقت آتش به اختیار برای جلوگیری از فتنه ها ، رخنه های فرهنگی، نفوذ و جنگ نرم دشمن است که به درستی مقام معظم رهبری مد ظله العالی  و با دقت نظر،وقت شناسی به این مهم پرداختند.

با تشکر- سازمان بسیج فرهنگیان سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه

ثبت نام داوطلبان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه هفتم
سوالات و پاسخ تشریحی امتحانات نهایی