آخرین اخبار

19. بهمن 1395 - 21:36   |   کد مطلب: 8007
معاون وزیر کار و رفاه اجتماعی در گفت وگو با کلاس خبر :
مدرسه تعاونی الگوی خوبی برای حضور مردم در اقتصاد جامعه است
معاون وزیر کار و رفاه اجتماعی گفت: مدرسه تعاونی الگوی بسیار خوبی است تا مدارس اقتصادی تر اداره شوند و باعث می شود تا همه اقشار مردم در اقتصاد جامعه مشارکت داشته باشند.

سید حمید کلانتری در گفت و گو با کلاس خبر  اظهار داشت: باید گفتمان تعاون،مشارکت و کار جمعی را در جامعه ترویج دهیم و لازمه آن صحبت با خانواده ها است. اکنون خانواده ها به تربیت فرزندان خود اهمیت بیشتری می دهند و سرمایه گذاری بیشتری توسط خانواده ها در این امر صورت می گیرد .

 

 

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: جلسات مشترک با والدین باعث ایجاد فرهنگ گفتمان و برنامه ریزی صحیح برای اهداف تربیتی می شود .

 

 

وی تصریح کرد: حتی می توان در جلسات دانش آموزی تعدادی از اولیاء را دعوت کنیم تا تجربیات خود را در اختیار دانش آموزان قرار دهند .

 

 

کلانتری ادامه داد : دانش آموزان می توانند  با برنامه ریزی از کارگاه تولیدی و یا کارخانه یکی از اولیاء بازدید کنند تا بتوانند نتیجه کار تولیدی خود را ببینند .

 

 

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با این شرایط در آینده دانش آموزانی تربیت می شوند که روحیه کار جمعی دارند و عرق ملی آنها تقویت می شود و با مسئولیت پذیری اجتماعی فعالیت های خود را برنامه ریزی می کنند .

سوالات و پاسخ تشریحی امتحانات نهایی
ثبت نام داوطلبان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه هفتم