آخرین اخبار

18. بهمن 1396 - 9:06   |   کد مطلب: 10129
کلاس خبر:جشنواره قصه گویی (آیه های فرهنگ انقلاب)ویژه بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی به محوریت دبستان خلیج فارس و بعثت در سالن اجتماعات مجتمع امام حسن مجتبی (ع) شهرستان صحنه برگزارشد.

به گزارش خبر نگارکلاس خبراز صحنه ، جشنواره قصه گویی (آیه های فرهنگ انقلاب )از سلسله برنامه های طرح تدبیر فرهنگی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان صحنه ویژه بزرگداشت سالگرد انقلاب اسلامی به محوریت دبستان خلیج فارس و دبستان بعثت در سالن اجتماعات مجتمع امام حسن مجتبی (ع) شهرستان صحنه برگزارشد.

اکبر خزایی مدیر آموزش و پرورش ضمن خیر مقدم به کلیه مدعوین در این جشنواره گفت:قصه و قصه گویی هنر موثر و فرهنگ ساز در ایجاد ارتباط بین نسلی است و این جشنواره به منظور فرهنگ سازی مناسب در احیاءاین سنت قرآنی برای انتقال پیام های اخلاقی و صفات ارزنده مهارتی در عرصه ارتباطی و اجتماعی است.

وی اولویت برنامه های آموزش و پرورش را پرداختن به پیش دبستانی به عنوان پیش نیاز ورود دوره ابتدایی با هدف مهارت آموزی در خواندن و نوشتن هدفمند در عرصه تعلیم و تربیت دانستند.

در ادامه سخنرانی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: بازاندیشی در فعالیت های دوره پیش دبستانی و دبستان موجبات ارتقای سطح کیفیت یادگیری را فراهم می نماید.
وی آموزش و پرورش را رکن توسعه کشور و پیش دبستانی را گلوگاه ورودی آموزش و پرورش دانستند.
اجرایی قصه گویی ،نمایش و سرود از جمله برنامه های این جشنواره بود.

سوالات و پاسخ تشریحی امتحانات نهایی
ثبت نام داوطلبان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه هفتم