آخرین اخبار

17. بهمن 1396 - 11:16   |   کد مطلب: 10112
کلاس خبر:مراسم تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش ناحیه3، پس از اقامه نماز ظهر و عصر، با حضور معاون مدیرکل آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین و تعدادی از کارکنان اداره کل و ناحیه در نمازخانه ناحیه3 برگزار شد.

به گزارش خبرنگار کلاس خبر ،مراسم تکریم ومعارفه مدیر آموزش پرورش ناحیه ۳پس از نماز ظهر وعصر،باحضورمعاون مدیر کل آموزش وپرورش وجمعی از مسئولین وتعدادی از کارکنان درنماز خانه ناحیه ۳برگزارشد.

در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، محمد جعفر نجفی مدیر آموزش و پرورش ناحیه، ضمن خیر مقدم و تبریک دهه مبارک فجر گزارشی از عملکرد دوران مدیریتی خود را ارائه نمود و مطالبی را در جمع حاضرین بیان کرد.
وی طی سخنانی از همکاری و همراهی کارکنان اداری و آموزشی مدارس تشکر و برای فرهنگیان مدیر جدید ناحیه آرزوی توفیق و خواستار تعامل کلیه مجموعه با ایشان شد.

در ادامه علیرضا فرهنگیان مدیر جدید ناحیه3، با تبریک دهه مبارک فجر و تشکر از اعتماد مدیر کل، پیرامون مسائل آموزشی و پرورشی و برنامه های کاری خود به ایراد سخنرانی پرداخت و با قدردانی از زحمات مدیر و مجموعه کارکنان، خواستار همراهی و همدلی مجموعه همکاران اداری و آموزسی برای پیشبرد هرچه بیشتر اهداف آموزش و پرورش با خود شد.

در پایان صفری معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات نجفی و کلیه کارکنان ناحیه3، فرهنگیان را فردی متعهد و با اخلاق خواند و سوابقی از رزومه کاری و شخصیتی مدیر جدید ناحیه3 را در جمع همکاران ارائه نمود. و برای وی در مدیریت آموزش و پرورش ناحیه3 آرزوی موفقیت کرد.

در پایان با اهداء لوح سپاس از زحمات محمد جعفر نجفی قدردانی شد و طی حکمی علیرضا فرهنگیان به سمت مدیر جدید آموزش و پرورش ناحیه3 کرمانشاه منصوب شد.

شایان ذکر است فرهنگیان مدیر جدید آموزش و پرورش ناحیه3، تدریس در مقاطع متوسطه اول و متوسطه دوم در مدارس روستایی و شهری، سرگروه آموزشی استان، سرگروه آموزشی منطقه، مدیریت مدرسه ( به مدت 10 سال)، کارشناس و کارشناس مسئول آموزش ( به مدت 7 سال)، معاون پژوهش و برنامه ریزی ناحیه 3 (به مدت 4 سال) و مدرس دانشگاه فرهنگیان را در کارنامه کاری خود دارد.

سوالات و پاسخ تشریحی امتحانات نهایی
ثبت نام داوطلبان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه هفتم