آخرین اخبار

17. بهمن 1396 - 8:57   |   کد مطلب: 10107
کلاس خبر:افتتاحیه طرح تقویت و تکمیل تحصیل دانش آموزان مناطق آسیب دیده از زلزله با استفاده از آموزش الکترونیکی با حضور دکتر شاهمرادی مدیر آموزش از راه دور وزارت آموزش و پرورش و دکتر یاوری کار شناس مسئول آموزش از راه دور اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه ، کامران ابی رییس آموزش و پرورش شهرستان ،کارشناسان آموزش ،مشارکتها و دانش آموزان مقطع پیش دانشگاهی دبیرستان دخترانه رسالت در محل کانون تربیتی امام خمینی (ره) برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار کلاس خبر ، افتتاحیه طرح تقویت و تکمیل تحصیل دانش آموزان مناطق آسیب دیده از زلزله با استفاده از آموزش الکترونیکی با حضور دکتر شاهمرادی مدیر آموزش از راه دور وزارت آموزش و پرورش و دکتر یاوری کار شناس مسئول آموزش از راه دور اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه ، کامران ابی رییس آموزش و پرورش شهرستان ،کارشناسان آموزش ،مشارکتها و دانش آموزان مقطع پیش دانشگاهی دبیرستان دخترانه رسالت در محل کانون تربیتی امام خمینی (ره) برگزار گردید.

در این مراسم ابتدا کامران آبی ضمن خوشامد گویی به میهمانان، گزارشی از وضعیت آموزش در شهرستان بعد از زلزله اخیررا به اطلاع حاضرین در مراسم رساند و خواستار کمک و یاری و تلاش هرچه بیشتر همه مسئولین برای موفقیت دانش آموزان این شهرستان شدند.

در ادامه دکتر شاهمرادی توضیحات مفصل و کاملی رادر مورد طرح حاضر و چگونگی اجرای آن به اطلاع دانش آموزان که محور اصلی این طرح بودند، ارایه داد.

در پایان مراسم به هر کدام از دانش آموزان یک دستگاه تبلت و یک عدد سیم کارت رایگان برای استفاده و اجرایی شدن طرح مورد نظر اهدا شد.

سوالات و پاسخ تشریحی امتحانات نهایی
ثبت نام داوطلبان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه هفتم