آخرین اخبار

16. بهمن 1396 - 9:50   |   کد مطلب: 10084
کلاس خبر:مراسم افتتاحیه کلاس های آموزش مجازی در منطقه گهواره با حضور دکتر شاهمرادی مدیر آموزش از راه دور وزارت آموزش و پرورش،آقای یاوری مدیر آموزش از راه دور استان،اردلان احمدی نیا مدیر آموزش و پرورش منطقه گهواره،و جمعی از فرهنگیان ،خیرین و دانش آموزان در بهمن ماه 1396 برگزار شد.

به گزارش خبرنگارکلاس خبر ،مراسم افتتاحیه کلاس های آموزش مجازی در منطقه گهواره با حضور دکتر شاهمرادی مدیر آموزش از راه دور وزارت آموزش و پرورش،آقای یاوری مدیر آموزش از راه دور استان،اردلان احمدی نیا مدیر آموزش و پرورش منطقه گهواره،و جمعی از فرهنگیان ،خیرین و دانش آموزان در بهمن ماه 1396 برگزار شد.

در این مراسم شاهمرادی گفت:آموزش مجازی دارای مزایا و فواید زیادی برای دانش پذیران است که از جمله آن می توان به:عدم نیاز به حضور فیزیکی و رفت و آمد،هزینه به نسبت کمتر،آموزش محتوای مورد نیاز،جذابیت بصری و شنیداری،به روز بودن محتوا،استفاده از اساتید در مکان های مختلف،مطالعه مجدد و چندباره،استفاده از بهترین اساتید، و... اشاره کرد.

در پایان به هریک از 63 دانش آموز مقطع پیش دانشگاهی گهواره یک دستگاه تبلت و سیم کارت جهت استفاده از کلاس های مجازی اهدا شد.

سوالات و پاسخ تشریحی امتحانات نهایی
ثبت نام داوطلبان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه هفتم