آخرین اخبار

16. بهمن 1396 - 9:33   |   کد مطلب: 10081
کلاس خبر:مراسم اهدای تبلت و دیگر سخت افزار لازم به دانش آموزان جهت اجرای کلاس های تقویتی و آموزش مجازی پیش دانشگاهی شهرستان دالاهو در آموزشگاه متوسطه دوم فاطمیه با حضور دکتر شاهمرادی، مدیر آموزش از راه دور وزارت آموزش و پرورش، یاوری رییس آموزش از راه دور استان ،علی محمد بیگی مدیر آموزش وپرورش دالاهو و دیگر همراهان برگزار شد.

به گزارش خبرنگارکلاس خبر ، دکتر شاهمرادی مدیر آموزش از راه دور وزارات آموزش وپرورش بر اهمیت استفاده مناسب و مفید از فضای مجازی و هدایت حضور دانش آموزان در این فضا به سمت برنامه ریزی و بهره برداری مفید مخصوصا در زمینه آموزشی تاکید و مشارکت فعال و موثر دانش آموزان و همکاران را در این عرصه خواستار شد.

در ادامه علی محمد بیگی مدیر آموزش و پرورش شهرستان دالاهو ضمن تشکر از تمامی خیرین ونیک اندیشان عرصه تعلیم تربیت افزود: با گسترش فناوری‌های نوین ارتباطات، آموزش الکترونیکی به عنوان یک مدل پذیرفته شده در دنیا در کنار آموزش‌های رسمی می تواند تقویت کننده خوبی باشد. در بحث آموزش الکترونیکی مهمترین هدف، توسعه عدالت آموزشی است. برای دانش آموزانی که امکان حضور در کلاس‌های رسمی ندارند، ظرفیت استفاده از آموزش های الکترونیکی جایگزین مناسبی به جای آموزش‌های رسمی در کلاس درس است.

سوالات و پاسخ تشریحی امتحانات نهایی
ثبت نام داوطلبان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه هفتم