نظرخواهی

مهمترین عوامل خوشبختی ؟
پول
33%
وفاداری و قدر شناسی
50%
درک متقابل وتفاهم
0%
دوست داشتن
17%
مثبت نگر بودن
0%
تمام آرا: 6

پربیننده ها

آخرین اخبار

اخبار ویژه

کلاس خبر:با حضور دانش آموزان و اولیاء دبستان فدک شهرستان هرسین یادواره ای برای جان باختگان نفتکش سانچی برگزارشد.
کلاس خبر: مدیر آموزگار دبستان عشایری آینده سازان روستای سبزبلاغ شهرستان روانسر علیرغم پارگی دیسک کمر و درد ناشی از آن با عشق و علاقه در مدرسه حاضر و به دانش آموزان درس می دهدـ
کلاس خبر: در دومین روز از هفته گرامی داشت شوراهای آموزش و پرورش در آئینی با حضور اولیاء و مربیان ،راهبران آموزشی و کارشناسان آموزش و پرورش از دانش آموزان ممتاز دبستان جهاد تجلیل شد.
کلاس خبر: تعداد 103دانش آموز مقطع متوسطه دوم شهرستان صحنه در المپیادهای علمی دانش آموزان شرکت خواهند کرد.
کلاس خبر:دادستان گفت:درصد بالائی از مشکلات خانوادگی که منجربه طلاق میشود توجه نکردن به نماز است.
کلاس خبر: بازدید وسرکشی فرمانده حوزه از واحد مقاومت شهید صدوقی انجام گرفت.
کلاس خبر:برگزاری مراسم گرامیداشت هفته شوراهای آموزش وپرورش دردبستان شهید ترکاشوند شهرستان صحنه برگزار شد.
به بهانه خبرسازی های روزهای اخیر در رسانه ها؛
کلاس خبر: به بهانه خبرسازی های روزهای اخیر در رسانه های زرد و تفرقه افکن مروری بر شایعات شاخدار فضای مجازی ایران می تواند مفید باشد. از خاکسپاری هیولا در جنوب کشور تا انفجار مرگ بار و صادرات کفن به کرمانشاه.
کلاس خبر: فرماندار سنقر به همراه اعضای شورای شهر ،مدیر و کارشناسان اداره آموزش و پرورش شهرستان سنقر در دبستان پسرانه سما حضور یافتند.
کلاس خبر:جلسه شورای قشر بسیج فرهنگیان در دفتر مدیر آموزش و پرورش شهرستان صحنه برگزارشد.
کلاس خبر: با حضور آقای مهندس فرهادی کارشناس منابع طبیعی، یک جلسه توجیهی همراه با دانش آموزان درباره نحوه کاشت بذر گلابی وحشی برگزار شد.
کلاس خبر: جلسه حلقه های صالحین دبیران شهرستان صحنه برگزارشد
کلاس خبر:گروه مدیران هم اندیش با هدف کیفیت بخشی و تصمیم سازی سیستم مدیریت آموزشگاهی باحضور مدیران برگزیده در دفتر مدیر آموزش و پرورش برگزارشد.
کلاس خبر: عملكرد ستاد امر به معروف و نهی از منکر آموزش و پرورش سنقر بسیارخوب بوده است.
کلاس خبر: استاندار کرمانشاه و رئیس شوراهای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، طی حکمی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه را به عنوان رئیس کمیته فرهنگی پیشگیری از اعتیاد منصوب کرد.
رئیس آموزش و پرورش سرپل ذهاب خبر داد:
کلاس خبر:رئیس آموزش و پرورش شهرستان سرپل ذهاب از اختصاص ۱۲۰میلیارد ریال تسهیلات بلندمدت کم سود برای فرهنگیان مناطق زلزله زده خبر داد.
کلاس خبر: نشست کمیته نظارت بر مدارس بزرگسالان در دفتر مدیر آموزش و پرورش شهرستان صحنه برگزار شد.
نشست دبیران تربیت بدنی
کلاس خبر: نشست دبیران تربیت بدنی آموزش و پرورش منطقه دینور ، با حضور ترکاشوند معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره ، در محل اداره آموزش و پرورش برگزار شد .
مدیر آموزش و پرورش شهرستان صحنه :
کلاس خبر: خزایی مدیر آموزش و پرورش با تحسین عملکرد ،همراهی و کمک خیر خواهانه و نوع دوستانه فرهنگیان صحنه ای گفت: 130میلیون ریال فرهنگیان صحنه ای به زلزله زدگان غرب کشور کمک کردند.
کلاس خبر: به دنبال پخش برنامه دورهمی از شبکه نسیم، یک جوان کرد نامه ای خطاب به مهران مدیری نوشت و ضمن انتقاد از مهران مدیری و برنامه دورهمی، خواستار توجه بیشتر به مردم زلزله زده بدون تمسخر نمودن شد.
کلاس خبر: کنسرت سنتی آئینی، کاری از گروه هنرمندان استان قزوین در تالار فرهنگ و ارشاد روانسر برگزار شد
کلاس خبر: در اولین روز از هفته شوراهای آموزش وپرورش در آئینی با حضور مسئولان ، اولیاء ومربیان «زنگ شورای آموزش وپرورش» بصورت نمادین در دبیرستان دوره اول شهدای شهر روانسر نواخته شد.
کلاس خبر: حسین ویسمرادی فرماندار وعثمان ویسی مدیر آموزش وپرورش شهرستان روانسر در پیام مشترکی هفته شورای آموزش وپرورش (24تا 30دی ماه) را گرامی داشتند.
کلاس خبر: آزمون الکترونیکی در منطقه بیستون برگزار شد
کلاس خبر: تفاهم نامه همکاری های مشترک میان نیروی انتظامی و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان جوانرود به منظور تبادل تجربیات طرفین با هدف همکاری های مشترک در کلیه زمینه ها امضاء شد.

صفحه‌ها

ثبت نام داوطلبان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه هفتم
سوالات و پاسخ تشریحی امتحانات نهایی