نظرخواهی

مهمترین عوامل خوشبختی ؟

آخرین اخبار

مطالب آموزش

رهبرانقلاب، در دیدار اساتید و نخبگان دانشگاه‌ها: حرف عمده‌ی من امروز توجه به مسئولیت معلمی و استادی است؛ استاد در محیط دانشگاه یک نقش‌آفرینی دارد. شما در روح و دل و فکر جوان اثرگذارید و او را وادار به فکر و حرکت می‌کنید.
کلاس خبر: هفته منتهی به کنکور سراسری به عقیده بسیاری از کارشناسان و داوطلبان، جزو حساس‌ترین زمان‌های دوره تحصیلی یک دانش‌آموز است.
سوال مطرح در این اعلام مبهم و دو پهلو این است که به صراحت مشخص نشده منظور شورای عالی انقلاب فرهنگی از این مصوبه، ابطال کلی سند 2030 بوده است یا اینکه سند به قوت خود باقی و قابل اجراست.
گرسنگی کودکان بغیر از مظلومیت کودک به معصومیت جامعه نیز آسیب می رساند . جامعه ای که در آن فقر کودکان را مورد هدف قرار داده به مرور خالی از نشاط و شادمانی و معصومیت کودکانه می شود.
ما که معصوم نیستیم، شیطان هم که بیکار ننشسته، پس نتیجه می گیریم گناه درست بیخ گوش ماست، اما برای جبران گناهانی که کرده ایم چه باید کنیم؟
به انسانهای غیرتمند اطلاع رسانی شود...
کلاس خبر : روزه اولی گفت: مهمان خدا بودن با بقیه مهمانی ها فرق دارد، توی این مهمانی میشه با خدا حرف زد و راحت درد و دل کرد.
کلاس خبر: روزه اولی: روزه گرفتن یک تکلیف الهی است و به همه توصیه می کنم این تکلیف الهی را انجام دهند.
گزارشی از روند تصویب و ماهیت سند ۲۰۳۰:
هفده اردیبهشت سال گذشته، رهبر انقلاب در دیدار با معلمان با اشاره به اینکه ما برای تربیت نسل آینده با حریفی به نام «نظام سلطه‌ی بین‌المللی» مواجه هستیم فرمودند: ممکن است برخی تعجب کنند که چه ارتباطی میان آموزش‌وپرورش و «نظام سلطه‌ی بین‌المللی» وجود دارد، درحالی‌که واقعیت این است که نظام سلطه برای نسل جوانِ ملت‌ها به‌ویژه ملتِ ایران برنامه دارد.
یادداشت مهمان/
کلاس خبر: ماهی که خداوند بواسطه ی آن گناهان انسان را مثل برگ درختان می ریزد
کلاس خبر : ماه رمضان ماه روزه، ماه اسلام، ماه پاکیزگی از آلودگی‌ها، ماه رها‌شدن از گناهان، ماه شب‌زنده‌داری و ماه نزول قرآن است.
کلاس خبر : بهترین اعمال در شب‌ها و روزهاى ماه مبارك رمضان، تلاوت قرآن است.
توصیه بهداشتی:
درآداب تغذیه در ماه مبارک رمضان خوردن سحری بسیار تاکید شده است تا روزه داران محترم بتوانند روزه های خود را بدون تحمل گرسنگی و ضعف های طاقت فرسا پشت سر بگذارند و انرژی لازم را برای انجام مستحبات و اعمال ویژه این ماه داشته باشند.

صفحه‌ها

سوالات و پاسخ تشریحی امتحانات نهایی
ثبت نام داوطلبان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه هفتم