نظرخواهی

مهمترین عوامل خوشبختی ؟

آخرین اخبار

مطالب آموزش

کلاس خبر: یک دکترای تخصصی فیزیوتراپی نسبت به استفاده از کیف‌های بزرگ و یکطرفه توسط دانش آموزان هشدار داد.
یادداشت:
کلاس خبر: عكسی پر از نوارچسب زده هم آوردند كه گوشه اش با دست خط كودكانه چند جمله نوشته شده بود.
کلاس خبر: ممکن است کودکان و نوجوانان به‌دلیل تجربه کم و خوش‌باوری و گاه به‌دلیل نیازها و غرایز طبیعی‌شان و حتی از باب کنجکاوی ممکن است در دام انواع فریب‌های اینترنتی بیفتند.
کلاس خبر: زغال‌ های خاموش را کنار زغال‌ های روشن می‌گذارند تا روشن شوند، چون همنشینی اثر دارد.
کلاس خبر: معلمی در یکی از مدارس آفریقای جنوبی، دانش‌آموز دختری را به شدت تنبیه می‌کند؛ این در حالی است که تنبیه بدنی در مدارس این کشور ممنوع است.
کلاس خبر: روز بیست و چهارم ذی الحجّه، روزمباهله پیامبر (ص) با مسیحیان نجران است که در نزد مسلمانان، اهمیت خاصّی دارد.
سرپرست وزارت علوم:
سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: معلمی کاری است سترگ که بهره آن صرفا مادی و دنیوی نیست و هر حقوقی که به معلم بدهند نسبت به ارزش کار وی ناچیز است.
رئیس اداره آموزش و پرورش استان کرمانشاه از برگزاری جشن شکوفه ها و غنچه ها در 29 شهریور با حضور اولیا و مربیان در مدارس ابتدایی استان خبر داد.
رهبرانقلاب، در دیدار اساتید و نخبگان دانشگاه‌ها: حرف عمده‌ی من امروز توجه به مسئولیت معلمی و استادی است؛ استاد در محیط دانشگاه یک نقش‌آفرینی دارد. شما در روح و دل و فکر جوان اثرگذارید و او را وادار به فکر و حرکت می‌کنید.
کلاس خبر: هفته منتهی به کنکور سراسری به عقیده بسیاری از کارشناسان و داوطلبان، جزو حساس‌ترین زمان‌های دوره تحصیلی یک دانش‌آموز است.
سوال مطرح در این اعلام مبهم و دو پهلو این است که به صراحت مشخص نشده منظور شورای عالی انقلاب فرهنگی از این مصوبه، ابطال کلی سند 2030 بوده است یا اینکه سند به قوت خود باقی و قابل اجراست.
گرسنگی کودکان بغیر از مظلومیت کودک به معصومیت جامعه نیز آسیب می رساند . جامعه ای که در آن فقر کودکان را مورد هدف قرار داده به مرور خالی از نشاط و شادمانی و معصومیت کودکانه می شود.
ما که معصوم نیستیم، شیطان هم که بیکار ننشسته، پس نتیجه می گیریم گناه درست بیخ گوش ماست، اما برای جبران گناهانی که کرده ایم چه باید کنیم؟

صفحه‌ها