نظرخواهی

مهمترین عوامل خوشبختی ؟
پول
33%
وفاداری و قدر شناسی
50%
درک متقابل وتفاهم
0%
دوست داشتن
17%
مثبت نگر بودن
0%
تمام آرا: 6

آخرین اخبار

مطالب شهدای دانش آموز

گزارش تصویری
کلاس خبر:جمعی از مسئولین ادارات درمورخه ۹۶/۸/۲۲ در شهرستان صحنه باخانواده شهیدان دیدارکردند.
کلاس خبر: سرپرست فرمانداری گیلانغرب از سپاه بعنوان لنگرگاه کشتی انقلاب نام برد و اظهارداشت سپاه دژ مستحکم ، مایه قوام ، آرامش ، سکینه مردم و متعلق به همه آحاد جامعه ماست.
کلاس خبر: مراسم راهپیمایی 13 آبان ، روز مبارزه با استکبار جهانی با حضور مردم مومن و ولایتمدار صحنه در این شهر برگزار شد.
کلاس خبر: مراسم یوم الله 13 آبان در اسلام آبادغرب با حضور مردم غیور و به ویژه دانش آموزان برگزار شد.
کلاس خبر: راهپیمایی یوم الله 13 آبان در شهرستان صحنه برگزار شد
کلاس خبر: روابط عمومی آموزش وپرورش سنقر از حضور پرشور مردم شریف سنقر و کلیایی در راهپیمایی استکبار ستیز یوم الله 13 آبان تقدیر و تشکر کرد.
کلاس خبر: در آستانه یوم اله سیزده آبان ماه نشست هماهنگی با حضور مدیران مدارس سطح منطقه برگزار شد.
کلاس خبر: صبح امروز با حضور امام جمعه و بخشدار بخش بیستون ،رستمی ریاست اداره به همراه دانش آموزان به شهدا ادای احترام کردند.
کلاس خبر: اولین مرحله اعزام اردوی راهیان نور غرب کشور دختران شهرستان روانسر برگزارشد.
کلاس خبر :مراسم هفته دانش آموزی در اسلام آباد غرب برگزار شد
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه مطرح کرد:
کلاس خبر: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: تا زمانی که از یک بسیج با بصیرت و بیدار برخوردار هستیم در همه عرصه ها پیروز خواهیم بود و بسیج یکی از عوامل قدرت کشور است.
کلاس خبر: سرپرست آموزش و پرورش ثلاث باباجانی باباجانی عنوان کرد: یکی از مهم ترین مراحل پدافند غیر عامل نهادینه کردن فرهنگ آن در بین دانش آموزان و اقشار مختلف مردم است.
کلاس خبر: ملت غیور شهید پرور ایران! درود بر شما! درود برشما که همیشه در مقابل کفر ایستاده اید و می‌ایستید تا آخرین قطره خونتان.
کلاس خبر: در سالروز آزادسازی خرمشهر زنگ مقاومت و ایثار در مدارس هرسین نواخته شد.
به گزارش خبرنگار کلاس خبر، 29 اردیبهشت ماه یکی دیگر از روزهایی است که مردم بار دیگر حمایت خود را از نظام اسلامی با حضور حماسی خود در انتخابات نشان خواهند داد. دانش آموزان نیز همواره بصیرت و اگاهی خود را با شور و اشتیاق خاص نشان دادند و آنها نیز می آیند تا در آبادانی و پیشرفت کشور سهیم باشند. در این راستا با چند تن از دانش آموزان رای اولی گفتگو داشتیم.

صفحه‌ها

سوالات و پاسخ تشریحی امتحانات نهایی
ثبت نام داوطلبان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه هفتم