نمایش 1 - 10 از 92
متخصص طب فیزیکی ؛
کلاس خبر: دکترخاموشیان متخصص طب فیزیکی معتقد است، مطالعه طولانی مدت و بیش از یک ساعت می‌تواند به عضلات کمر و گردن آسیب برساند.
رئیس جمعیت هلال احمر کرمانشاه:
کلاس خبر: رئیس جمعیت هلال احمر کرمانشاه گفت: این جمعیت با هدف آمادگی خانواده‌ها از امداد و کمک‌های اولیه اقدام به برگزاری کلاس مقدماتی برای خواهران و دانش آموزان کرده است.
کلاس خبر: مسئول واحد نوجوانان و مدارس معاونت بهداشت کرمانشاه گفت: ۱۹ درصد از مدارس کرمانشاه زیر پوشش برنامه‌‏ های مدارس مروج سلامت هستند.
کلاس خبر: نماینده مردم قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل‌ذهاب در مجلس شورای اسلامی گفت: سهمیه کنکور برای دانش‌ آموزان مناطق زلزله‌ زده استان کرمانشاه در نظر گرفته شده است.
کلاس خبر : دادستان شهرستان صحنه گفت : کلیه قلیان سراهای سطح شهر توسط اکیب اداره نظارت بر اماکن عمومی و مرکز بهداشت و اصناف پلمب شدند.
کلاس خبر: برنامه های هفته بسیج دانش آموزی استان با شعار «دانش آموز انقلابي ، مدرسه انقلابي» اعلام شد.
کلاس خبر : برخی مدارس داخل کشور به دانش آموزان می گویند برای دریافت برنامه درسی و کلاسی از شبکه های اجتماعی در فضای مجازی تلگرام استفاده کنید و برای تمام دانش آموزان اجباری می باشد.
کلاس خبر: یک روانشناس کودک می‌گوید نقاشی به عنوان روشی تشخیصی و درمانی‌ در کودکان، از وجود انواع مشکلات روانشناختی مانند افسردگی، اضطراب و خودکم‌بینی خبر می‌دهد.
کلاس خبر: برای رفع بی قراری کودک پیش از شروع مدرسه، او را با خود به مدرسه ببرید و فضای داخل مدرسه را به او نشان بدهید.
کلاس خبر: یک دکترای تخصصی فیزیوتراپی نسبت به استفاده از کیف‌های بزرگ و یکطرفه توسط دانش آموزان هشدار داد.

صفحه‌ها