نمایش 1 - 10 از 42
به گزارش خبرنگار کلاس خبر، 29 اردیبهشت ماه یکی دیگر از روزهایی است که مردم بار دیگر حمایت خود را از نظام اسلامی با حضور حماسی خود در انتخابات نشان خواهند داد. دانش آموزان نیز همواره بصیرت و اگاهی خود را با شور و اشتیاق خاص نشان دادند و آنها نیز می آیند تا در آبادانی و پیشرفت کشور سهیم باشند. در این راستا با چند تن از دانش آموزان رای اولی گفتگو داشتیم.
مدیرکل فرهنگی،هنری آموزش و پرورش به کلاس خبر خبرداد:
اعزام 410 هزار نفر به اردوها مدیرکل فرهنگی،هنری،اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش گفت:امسال حدود 5 میلیارد تومان مساعدت والدین، نهادهای خصوصی و خیرین را برای اعزام اردوهای راهیان نور داشته ایم.
معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش گفت: با تمرکز بر دانش آموزان مقطع ابتدایی، شاداب سازی مدارس در دستور کار وزارتخانه قرار گرفته است.
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر در گفت و گو با کلاس خبر :
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر گفت: بازبینی در آیین نامه های اردوها باعث می شود تا بسیاری از ابهاماتی که متناسب با تغییر ساختار آموزشی است، برطرف شود.
معاون آموزش متوسطه وزیر:
معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش گفت: وقتی تکنولوژی را خیلی بزرگ کنیم از دسترس دور می شود. در حالی که تکنولوژی فقط پروژه ها و ابزارهای پیچیده و عظیم نیست بلکه همین پروژه های دست‌ورزی که امروز در مدارس اجرا می شوند تولید تکنولوژی به شمار می آید.
معاون وزیر کار و رفاه اجتماعی در گفت وگو با کلاس خبر :
معاون وزیر کار و رفاه اجتماعی گفت: مدرسه تعاونی الگوی بسیار خوبی است تا مدارس اقتصادی تر اداره شوند و باعث می شود تا همه اقشار مردم در اقتصاد جامعه مشارکت داشته باشند.
مدیرکل کاردانش آموزش و پرورش:
مدیرکل دفتر آموزش‌های کاردانش وزارت آموزش و پرورش از جذب و بکارگیری 2900 هنرآموز و استادکار جدید در استخدامهای آموزش و پرورش خبر داد که از یک هزار و 100 نفر آنها از طریق آزمون استخدامی امسال جذب می شوند.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در گفت و گو با کلاس خبر اعلام کرد؛
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: طرح رتبه بندی معلمان در لایحه بودجه سال آینده دیده نشده اما به عنوان یک پیشنهاد در کمیسیون تلفیق قابل بررسی است.
گفتگو/
امام جمعه اسلام آبادغرب: باید تنبلی نکنیم و در برابر شبیخون های فرهنگی دشمن که دارند جوانان را به شهوات نفسانی می کشانند، کار فرهنگی بیشتری بکنیم و جوانان را در زیر سایه مساجد، بسیج، حلقات صالحین و زیر مجموعه ولایت فقیه قرار دهیم و تربیت کنیم.
مدیرکل فرهنگی ، هنری اردوها و فضا های پرورشی :
مدیرکل فرهنگی ، هنری اردوها و فضا های پرورشی گفت: مسابقه نامه ای به یک شهید تلاش برای شناخت بهتر مردم نسبت به روز شهید و تعمیق آگاهی جامعه از روز شهید است و نیز در ایجاد ارتباط نزدیک و درک عمیق تر نسل جوان و دانش آموزان کشور با فرهنگ ایثار و شهادت موثر خواهد بود.

صفحه‌ها