نمایش 1 - 10 از 24
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان صحنه:
کلاس خبر : رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان صحنه گفت : امیررضا عزیزی کاراته کا صحنه ای موفق به کسب مدال طلای مسابقات بین المللی جام ایران زمین در رده سنی زیر 13 سال در وزن 30-کیلوگرم شد
کلاس خبر: مسئول ورزش خواهران سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه از درخشش دختران بسیجی استان در مسابقات ووشوی کشوری بسیج با کسب سه مدال خبر داد.
کلاس خبر: امیر حسام مرادی دانش آموز بسیجی صحنه به مسابقات آسیایی کاراته دعوت شد.
رییس هیات ژیمناستیک استان کرمانشاه گفت: پیش‌بینی می شود در ایام اوقات‌فراغت تابستان امسال شاهد حضور هفت هزار نفر در باشگاه‌های ژیمناستیک کرمانشاه باشیم..
کلاس خبر: علی اعظمی گفت: مسئله ی ورزش تنها سلامتی نیست بلکه بستگی به دید و نگاه مردم دارد. بعضی از مردم به ورزش به عنوان تفریح و بعضی به عنوان زندگی به ورزش نگاه می کنند.
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر در گفت و گو با کلاس خبر :
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر گفت: بازبینی در آیین نامه های اردوها باعث می شود تا بسیاری از ابهاماتی که متناسب با تغییر ساختار آموزشی است، برطرف شود.
معاون آموزش متوسطه وزیر:
معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش گفت: وقتی تکنولوژی را خیلی بزرگ کنیم از دسترس دور می شود. در حالی که تکنولوژی فقط پروژه ها و ابزارهای پیچیده و عظیم نیست بلکه همین پروژه های دست‌ورزی که امروز در مدارس اجرا می شوند تولید تکنولوژی به شمار می آید.
مدیرکل کاردانش آموزش و پرورش:
مدیرکل دفتر آموزش‌های کاردانش وزارت آموزش و پرورش از جذب و بکارگیری 2900 هنرآموز و استادکار جدید در استخدامهای آموزش و پرورش خبر داد که از یک هزار و 100 نفر آنها از طریق آزمون استخدامی امسال جذب می شوند.
گفتگو با یادگاران دهه انقلاب/معلم انقلابی
اینجانب احمد مرادی فرهنگی بازنشسته اداره آموزش وپرورش شهرستان سرپلذهاب میباشم
رییس فدارسیون ورزش دانش آموزی در گفت و گو با کلاس خبر:
رییس فدارسیون ورزش دانش آموزی گفت: سال 2017 میزبان مسابقات آسیایی فوتبال و والیبال دانش آموزی هستیم و علاوه براین اگر بتوانیم منابع لازم را تامین کنیم تیم دانش آموزی صحرانوردی را به مسابقات آسیایی هنگ کنگ اعزام خواهیم کرد .

صفحه‌ها