نمایش 1 - 10 از 310
کلاس خبر: گروه تئاتر صنم شهرستان پاوه درسالن فرهنگ و ارشاد روانسربه اجرای برنامه پرداخت.
میزگرد/
کلاس خبر: میزگرد این هفته در ارتباط با آسیب های فضای مجازی و راهکار های این پدیده در بین دانش آموزان انتخاب شده است و همراه با تبادل نظر معلمان و کارشناسان در محل آموزش و پرورش برگزار شد.
کلاس خبر: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه صحنه گفت : خانواده، هدف اصلی هجمه‌ های فرهنگی دشمن است؛ ماهواره و فضای مجازی نیز دو ابزار اصلی آنان برای رسیدن به این هدف است و متأسفانه آمار بالای طلاق، افزایش سن ازدواج و عدم تمایل جوانان برای تشکیل خانواده بیانگر موفقیت دشمن در این عرصه است.
کلاس خبر: میزگرد این هفته در ارتباط با عوامل موثر یادگیری قرآن و برنامه قرآنی و تبادل نظر معلمان و کارشناسان قرآنی،مشاور تحصیلی و آموزش ، در محل آموزش و پرورش برگزار شد.
کلاس خبر: نماینده مردم پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر در مجلس با انتقاد نسبت به عدم ایمن سازی مدارس مناطق زلزله‌زده، گفت: متأسفانه دانش‌ آموزان کرمانشاهی در این مدارس به دلیل ادامه‌ دار بودن پس لرزه‌ ها آرامش روانی ندارند.
متخصص طب فیزیکی ؛
کلاس خبر: دکترخاموشیان متخصص طب فیزیکی معتقد است، مطالعه طولانی مدت و بیش از یک ساعت می‌تواند به عضلات کمر و گردن آسیب برساند.
رئیس جمعیت هلال احمر کرمانشاه:
کلاس خبر: رئیس جمعیت هلال احمر کرمانشاه گفت: این جمعیت با هدف آمادگی خانواده‌ها از امداد و کمک‌های اولیه اقدام به برگزاری کلاس مقدماتی برای خواهران و دانش آموزان کرده است.
استاد دانشگاه شهید رجایی:
کلاس خبر: فرمانده دوران دفاع مقدس‌ گفت: برخی مردم کرمانشاه تاکنون جمهوری اسلامی را در کوچه‌ های خود ندیده بودند و باور نمی‌کردند بسیجی‌ها از ابتدای این حادثه به این شهر بیایند و به جمع‌آوری زباله و آواربرداری و کمک به ساخت خانه بپردازند.
کلاس خبر: مسئول واحد نوجوانان و مدارس معاونت بهداشت کرمانشاه گفت: ۱۹ درصد از مدارس کرمانشاه زیر پوشش برنامه‌‏ های مدارس مروج سلامت هستند.
استاندار کرمانشاه:
کلاس خبر: استاندار کرمانشاه عنوان کرد: راه مردم انقلابی از اغتشاش و شیطنت های معاندین جداست

صفحه‌ها